KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14445252
nr 1444 5252
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, flicka. Olja på duk, 19x15cm, yttermått inklusive ram: 25x22cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:32:54
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr